en

HAKKIMIZDA

Plasnet Logo

     

     FİRMAMIZ  2004  YILI  TEMMUZ  AYINDA FAALİYETİNE BAŞLAMIŞTIR. BAŞLICA FAALİYET ALANIMIZ ALÇAK YOĞUNLUKLU  POLİETİLEN HAMMADDEDEN AMBALAJ MAMÜLLERİ VE EXTRUDE  FİLE ÇEŞİTLERİ ÜRETMEKTİR. BUNLARIN YANI SIRA KURULUŞUMUZUN İLERLEYEN DÖNEMLERİNDE MÜŞTERİLERİMİZDEN GELEN TALEPLER DOĞRULTUSUNDA PAKETLEME KONUSUNDA KLİPSLEME MAKİNASI İMALATI VE KLİPS TELİ ÜRETİMİ GERÇEKLEŞTİRMİŞ BULUNMAKTAYIZ.

      AYRICA, 2011 BAŞI ITIBARI ILE PIPET ÜRETIMINE DE BAŞLAMIŞ BULUNMAKTAYIZ. FABRIKAMIZDA MAKINALARIMIZ CE BELGELIDIR, AYRICA ISO9001, ISO 14000, ISO18000, ISO22000 KALITE BELGELERIMIZ BULUNMAKTADIR. 

      FAALİYET  ALANIMIZ SON DERECE GENİŞTİR. KISACA BAHSETMEK GEREKİRSE;

      KOZMETIK ( BANYO LIFI ), GIDA PAKETLEME ( SARIMSAK, SOĞAN, ARPACIK SOĞAN, PATATES, NARENCİYE, ELMA, FINDIK, CEVİZ, YERFISTIĞI, KESTANE ), PROMOSYON AMAÇLI PAKETLEME FİLELERİ, TOP FİLESİ, AĞAÇ VE BİTKİLERİN  NAKLİYESİNDE KULLANILAN FİLELER, OYUNCAK FİLESI, METAL KORUMA FİLESI, CAM ŞİŞE KORUMA FİLESİ, KLİPSLEME  MAKİNALARI, KLİPS TELİ İMALATI  YAPILMAKTADIR.

      PLASNET KURULUŞUNDAN BU YANA BANYO LİFİ ÜRETİMİNDE YERLİ TEK İMALATÇIDIR. BU YERLİ VE TEK İMALATÇI MİSYONUNU AYNI ZAMAN DA KLİPS MAKİNALARI IMALATINDA VE YİNE KLİPS TELİ ÜRETİMİNDE DE SÜRDÜRMÜŞTÜR.

      PLASNET OLARAK FİLE KULLANIMINI YAYGINLAŞTIRMAK AMACIYLA, FİRMA BÜNYESİNDE KLİPSLEME MAKİNALARININ DA  ÜRETİMİNİ YAPMAKTADIR.

     YUKARIDAKİLERE EK OLARAK ŞİŞE KORUMA FİLESİ ÜRETİMİMİZLE MARKETLERE, ŞARAP SATICISI OLAN YERLİ VE YABANCI ÜRÜN SATICILARINA AYNI ZAMANDA ÇÖZÜM ORTAKLIĞI YAPMAKTAYIZ.

     2011 YILI ITIBARI ILE YAPMIŞ OLDUĞUMUZ YENI YATIRIMLARLA, ASYA, ANADOLU VE AVRUPA’DA KURULU EN BÜYÜK KAPASITEYE SAHIP PIPET ÜRETIM TESISINI KURMUŞ BULUNMAKTAYIZ.. GÜNLÜK ÜRETIM KAPASITEMIZ 400 KOLI/GÜN DÜR . ÜRETIM BANDIMIZDA KÖRÜKLÜ PIPET, ŞIŞE TIPI, BARDAK TIPI, FROZEN BULUNMAKTADIR.  FIRMALARIMIZA BUNLARI KAĞITLI,  JELATINLI, FIRMALARA ÖZEL LOGO BASKILI OLARAK DEĞIŞIK AMBALAJ SEÇENEKLERI ILE SUNMAKTAYIZ.

    EXTRUDE FİLE ÜRETİMİNDE YENİ YAPMIŞ OLDUĞUMUZ MAKINE  YATIRIMI ILE DÜNYA PAZARLARI HEDEF SEÇİLMEKLE BİRLİKTE, FİYAT VE KALİTE BAĞLAMINDA DA YURT DIŞI ÜRETİCİLERİYLE BÜYÜK BİR REKABET İÇİNDEYİZ.